אפשר לקרוא את הספרים בחינם בלחיצה על צילום העטיפה או על כותרת הספר. אפשר להזמין את הספרים בפורמט דיגיטלי תמורת 10 יורו לספר. להזמנה כתבו לי והפקידו את הסכום בחשבון הפיי-פאל שלי: drorgreen@gmail.com 

 

אנטואן דה סנט-אקזופרי

'הנסיך הקטן', מהספרים האהובים והפופולריים ביותר בעולם, הוא ביטוי של מחאה נוקבת נגד התרבות הקפיטליסטית האנוכית, התחרותית וחסרת־החמלה. לראשונה מודפס הספר בפורמט המקובל בעולם, שאינו מיועד רק לילדים, ובתרגומו של דרור גרין, המתמקד במסר המהפכני. 

אפשר לקרוא את הספר גם במהדורה דו-לשונית, יידיש-עברית (תרגום ליידיש: שלמה לרמן). 

להזמנת עותק דיגיטלי: drorgreen@gmail.com

דרור גרין

 

זהו הספר הראשון בסידרת 'הקוסמת הקטנה', שיצאה לאור במהדורות רבות ואזלה מן החנויות. 

מאיה בת השתים-עשרה יודעת לקרוא מחשבות, אך איש אינו יודע זאת. אבל בעצם, מאיה היא פסיכולוגית קטנה, שיודעת להקשיב, לעזור למי שזקוק לעזרה וגם לפתור בעיות בלשיות. 

ספרים נוספים בסדרה: 'הקוסמת הקטנה והבלש המהולל', 'הקוסמת הקטנה ונסיך החלומות', 'הקוסמת הקטנה ועדן הרזה' 'הקוסמת הקטנה והפסנתר המכוון היטב'. 

דרור גרין

זהו הספר השני בסידרת 'הקוסמת הקטנה', שיצאה לאור במהדורות רבות ואזלה מן החנויות. 

האם צריך לדעת לקרוא מחשבות כדי להיות בלש כמו שרלוק הולמס? ומה ההבדל בין פסיכולוגים לבלשים? האם תמצא מאיה מי גנב את המבחן בתנ"ך?  

ספרים נוספים בסדרה: 'הקוסמת הקטנה', 'הקוסמת הקטנה ונסיך החלומות', 'הקוסמת הקטנה ועדן הרזה', 'הקוסמת הקטנה והפסנתר המכוון היטב'. 

דרור גרין

זהו הספר השלישי בסידרת 'הקוסמת הקטנה', שיצאה לאור במהדורות רבות ואזלה מן החנויות. 

האם צריך לדעת לקרוא מחשבות כדי להתאהב? ומה קורה כשמתאהבים? איזה טעם יש לגלידת יוגורט כשמתנשקים?

ספרים נוספים בסדרה: 'הקוסמת הקטנה', 'הקוסמת הקטנה והבלש המהולל', 'הקוסמת הקטנה ועדן הרזה', 'הקוסמת הקטנה והפסנתר המכוון היטב'. 

דרור גרין

הקוסמת הקטנה ועדן הרזה

זהו הספר הרביעי בסידרת 'הקוסמת הקטנה', שיצאה לאור במהדורות רבות ואזלה מן המדפים. 

כשמאיה מתבוננת בראי, ומגלה שהג'ינס שלה כבר לא עולה עליה, נדמה לה שהיא שמנה. אבל הכל משתנה כשהיא פוגשת בעדן, שמסרב לאכול בעלי-חיים וחושש להכאיב גם לצמחים.

ספרים נוספים בסדרה: 'הקוסמת הקטנה', 'הקוסמת הקטנה והבלש המהולל', 'הקוסמת הקטנה ונסיך החלומות' 'הקוסמת הקטנה והפסנתר המכוון היטב'. 

דרור גרין

זהו הספר החמישי בסידרת 'הקוסמת הקטנה', שיצאה לאור במהדורות רבות ואזלה מן החנויות. 

האם קריאת מחשבות מסייעת גם בנגינה בפסנתר? ומה גילתה מאיה במכתב שהתגלה בתוך הפסנתר, מאביה שנהרג במלחמה? 

ספרים נוספים בסדרה: 'הקוסמת הקטנה', 'הקוסמת הקטנה והבלש המהולל', 'הקוסמת הקטנה ונסיך החלומות', 'הקוסמת הקטנה ועדן הרזה'. 

דרור גרין 

13 אגדות מוסיקליות

קסמה של המוסיקה שורה על שלוש-עשרה האגדות, שהתום הילדותי והניצוץ הבוגר משמשים בהן בערבוביה. נופי הים-התיכון, משולבים בציוריו של פיליפו בונאני מן המאה השמונה-עשרה, הם הרקע לאגדות שנכתבו לקראת סופה של המאה-העשרים. 

דרור גרין

מתחת לירושלים יש עיר

 

מתחת לערימת גרוטאות בעמק המצלבה בירושלים מצאו רחלי ויהונתן פתח, שהוביל אותם אל עיר מסתורית. 

מה שנראה כסיפור ילדים מרתק הוא גם מסע פנימי לגילוי האהבה, המאפשר לגיבורים להתוודע אל רגשותיהם, פחדיהם ויכולתם לגעת זה בזה. המפות החופפות של לונדון וירושלים הן גם מפת הנפש של האהבה. 

 

דרור גרין ורוני אורן

גן-חיות מפלסטלינה

 

ספרי הפלסטלינה של דרור גרין ורוני אורן משתייכים לקלאסיקה של ספרות הילדים העברית, וניתן למצוא אותם כמעט בכל בית.

'גן-חיות מפלסטלינה' מציג את דמויותיהם של פיל ושל נחש, של זברות ושל דוב, של צפרדע ושל קרנף, של סנאי ושל ארנב, וגם בת-יענה שפירית ואפילו עכביש, והכל בחרוזים.

 

דרור גרין ורוני אורן

התזמורת של הארנב

 

ספרי הפלסטלינה של דרור גרין ורוני אורן משתייכים לקלאסיקה של ספרות הילדים העברית, וניתן למצוא אותם כמעט בכל בית.

'התזמורת של הארנב' הוא סיפור בחרוזים על תזמורת של רגשות, כשכל כלי נגינה מתאים למצב-רוח מיוחד.

 

דרור גרין ורוני אורן

בעלי-כנף מפלסטלינה

 

ספרי הפלסטלינה של דרור גרין ורוני אורן משתייכים לקלאסיקה של ספרות הילדים העברית, וניתן למצוא אותם כמעט בכל בית.

'בעלי-כנף מפלסטלינה' מציג את דמויותיהם של נשר וחסידה, ינשוף ותוכי, דוכיפת ונקר, דבורה ושפירית וברווז, זבוב ועטלף וכל מי שמתעופף.

 

 

גיצה פרידמן ודרור גרין

פרפר הזהב והאפונית

 

פרפר הזהב והאפונית משתייך לקלאסיקה של ספרות הילדים העברית, והוא נוגע בלבם של ילדים והורים כאחד. 

"הספר הכי הכי יפה לילדים על אהבה הוא "פרפר הזהב והאפונית". הוא, כמו האהבה שחולמים עליה, יפה ופשוט ועדין. הוא, כמו שאנחנו אוהבים, מספר על זוג ועל געגועים ועל התרגשות" (רחל טל שיר, 'העיר', 20.10.89).

"אפונה ריחנית ופרפר של זהב. סיפור אהבה בצבעים. בלי הרבה מלים ובלי הרבה קווים אפשר להגיד כל-כך הרבה אהבה, וזה הרבה מאוד בשביל ספר אחד, רגיש ויפה" (בינה אופק, 'ידיעות אחרונות', 27.8.87).

דרור גרין

איך קוטפים פילים

 

איך קוטפים פילים? זה פשוט מאוד. ביד אחת מחזיקים את הענף שעליו הם צומחים, ביד השניה אוחזים אותם בשתי אזניהם, ואז תולשים אותם במהירות אבל בעדינות. כן. 

אסנת ישראלי

יוגה לילדים

 

ספר היוגה לילדים הוא הזדמנות מיוחדת במינה להורים לשתף פעולה עם ילדיהם הקטנים והגדולים, לרכוש ניסיון ראשון בתנוחות היוגה וגם ליהנות מן הסיפורים העתיקים, שתורגמו לעשרות לשונות.

את סיפורי ה'פנצ'טנטרה' המרתקים, אותם כתב הפילוסוף ההודי בידבה לבניו של המלך דבשלים, צירפה אסנת ישראלי לתנוחות היוגה הבסיסיות שהותאמו במיוחד לילדים ולמתחילים. 

יצא לאור בסדרת 'לא רק לילדים', בעריכת דרור גרין.

דרור גרין ומימי בילו

אוֹ-לָה-לָה

אוֹ-לָה-לָה הוא סיפור עלילה על נמלה ועל פילה, על שיתוף פעולה ועל עסק נפלא. העלילה מפותלה בחריזה משוכללה, וכל שורה ממש שקולה ומתחרזת רק ב'לָה'. זהו גם סיפור על יזמות פמיניסטית ועל מימוש חלומות, על וורקוהוליות ועצלות, על מעשיות ורוחניות, וגם על היכולת ליהנות ממה שיש, כאן-ועכשיו. 

דרור גרין פרסם כעשרים ספרים לילדים שכתב ואייר, ומימי בילו היא ציירת ואנימטורית שפתחה טכניקה מיוחדת לציור ממוחשב.

ל. פרנק באום (תרגום: דרור גרין) 

קשה למצוא ספר ילדים קסום ומטורף יותר מן הספר הזה, ורק ילדים ומבוגרים שנותרו ילדים יוכלו להבין את המצאותיו הפרועות של מחבר 'הקוסם מארץ עוץ', המשלבות תום ורגישות, אירוניה ואכזריות. 

לעומת העלילה המאורגנת והרצינית של 'הקוסם מארץ עוץ' נקראים סיפורי 'השליט הקסום' כהשתוללות צבעונית של הדמיון, שאין לה גבולות ומחסומים.