האימון הרגשי אינו 'טיפול נפשי', אלא דרך-חיים המבוססת על תרגול קבוע, ההופך במשך הזמן לטבע שני ומתבצע כמעט מעצמו.

כשאני נשאל מה ההבדל בין האימון הרגשי לבין 'טיפול נפשי', אני מספר על המחקר שערכתי בגישות שונות לטיפול נפשי, שבו גיליתי שלא מדובר באמת ב'טיפול', אלא בקשר המבוסס על הקשבה ותמיכה במקום בטוח. מבחינה זו האימון הרגשי כולל, למעשה, את מה שקורה גם במפגשי 'טיפול נפשי'. בנוסף, האימון הרגשי מציע דרך מעשית ויעילה שבה תוכלו ליצור לעצמכם את המקום הבטוח בחייכם בכוחות עצמכם, ללא תלות במומחים חיצוניים, או בי.

בסדרה של שמונה מפגשים בקליניקה הווירטואלית אסייע לכם לזהות ולהכיר את שבע המיומנויות הרגשיות שלכם, ואציע לכם דרכים לתרגול ולשיפור כל אחת מן המיומנויות הרגשיות.

הספר 'אימון רגשי', שאת חלקו הראשון תוכלו לקרוא בספריית האתר, יאפשר לכם להעמיק ולהעשיר את הידע שלכם, וגם יציע דרכים רבות לתרגול. במפגשים בינינו אסייע לכם להתאים את האימון הרגשי לצרכים המיוחדים שלכם, כדי שתוכלו ליישם אותו בדרך היעילה ביותר ביחסים שאתם מנהלים עם אחרים, בהתמודדות עם טראומות וקשיים ובהתפתחות האישית שלכם.

במידת הצורך ניתן להמשיך בסבב נוסף של שמונה מפגשים, כדי להעמיק את ההיכרות ואת התרגול של שבע המיומנויות הרגשיות. ניתן גם לעשות זאת מאוחר יותר, כדי ליישם את האימון הרגשי בתחומים נוספים או כדי לקבל הדרכה בהתאם לצרכיכם האישיים.

אם תזדקקו למידע נוסף אודות האימון הרגשי, אתם מוזמנים לכתוב לי:

drorgreen@gmail.com.

                                                  להתראות בקליניקה הווירטואלית,

 

    דרור גרין