איך ניתן להתמודד עם חרדת-המוות הטבעית, וליצור לעצמנו תחושה של מקום בטוח בעולם המשתנה ללא הרף? איך נוכל להתמודד עם טראומות ומשברים באופן יעיל? איך נלמד לנהל מערכות יחסים ולמצוא אהבה? איך נוכל לממש את היכולות שלנו ולהיות מאושרים? האם ניתן לעשות זאת ללא טיפול נפשי או יעוץ מקצועי או אימון אישי? כן, אפשר לעשות זאת.

במחקר שערכתי בדקתי מאות גישות לטיפול נפשי, ומצאתי שהן מתעלמות מן המיומנויות הרגשיות שיש לנו מלידה, המאפשרות לנו להתאים את עצמנו למציאות, למנוע משברים, לממש את יכולותינו ולהיות מאושרים.

בספר 'אימון רגשי', שאת חלקו הראשון תוכלו לקרוא באתר, אני מציע הנחיות מעשיות לזיהוי ולשיפור שבע המיומנויות הרגשיות, שיאפשרו לכם להתמודד טוב יותר עם המציאות, ליצור לעצמכם בכל רגע מחדש תחושה של מקום בטוח ולממש טוב יותר את היכולות שלכם.

האימון הרגשי הוא דרך-חיים פשוטה ויעילה, המבוססת על תרגול קבוע לשיפור המיומנויות הרגשיות שלנו וליצירת תחושה של מקום בטוח. אתם יכולים לעשות זאת בעצמכם, אבל חשוב לזכור שלא מדובר בפתרון קסם אלא בתרגול יומיומי.

הספר אימון רגשי מציע מבט מקיף על שבע המיומנויות הרגשיות, וכל אחד יכול להתאים אותו לצרכיו או לתחום מיוחד של יישום המיומנויות הרגשיות:

- יחסים (מציאת בני-זוג, זוגיות, הורות).

- יחסים מקצועיים (בין מטפל למטופל, בין רופא לחולה, בין מורה לתלמיד, בין עו"ד ללקוח).

- עבודת צוות (קבוצת ניהול, קבוצת תיאטרון, נגנים, קבוצת ספורט).

- התמודדות עם שינויים (טראומה, שינוי מקום מגורים או עבודה, יציאה לגמלאות). 

כדי להתאים את האימון הרגשי לצרכים המיוחדים שלכם אוכל להתאים לכם הדרכה אישית בקליניקה הווירטואלית שפיתחתי באתר. ההדרכה האישית מבוססת על שמונה מפגשים, בהם תוכלו להתוודע אל המיומנויות הרגשיות וליצור לכם תוכנית עבודה שתאפשר לכם לתרגל אותן באופן יעיל. במקרה הצורך ניתן להמשיך בסבב מפגשים נוסף.

                          אשמח לפגוש אתכם בקליניקה הווירטואלית 

                                                                                                      דרור גרין