הטיפול הנפשי באמצעות האינטרנט, שהחל את צעדיו הראשונים בשעת 1995, הולך ומתרחב, ומטפלים רבים מתנסים בו במקביל לטיפול פנים-אל-פנים או כאמצעי להרחבת המרחב הטיפולי.

כאחד מחלוצי הטיפול הנפשי באינטרנט חקרתי בשנים האחרונות את הטיפול הנפשי באינטרנט, ופיתחתי את הקליניקה הווירטואלית הראשונה והיחידה עד כה. הטיפול בקליניקה הווירטואלית אינו שונה באופן מהותי מן הטיפול פנים-אל-פנים, אך הוא דורש גם ממטפלים מנוסים להתמודד עם כלים חדשים, שיש להם השפעה רבה על התהליכים הטיפוליים. 
 
אני מזמין לכאן מטפלים מוסמכים (פסיכולוגים, פסיכותרפיסטים, פסיכיאטרים, מטפלים באמנויות, עובדים סוציאליים וכו') להצטרף לתוכנית הכשרה חד-שנתית אישית, שתכשיר אותם לעבודה כמטפלים באינטרנט. מטפלים שיסיימו את הקורס יוכלו להצטרף לאתר 'פסייקום', ולפגוש את מטופליהם בקליניקה הווירטואלית.
 
תוכנית חד-שנתית אישית נוספת מיועדת למאמנים מוכרים. התוכנית תכשיר את המשתתפים להתאים את עבודתם לשימוש בכלים החדשים של האינטרנט. מאמנים שיסיימו את הקורס יוכלו להצטרף לאתר 'פסייקום', ולפגוש את המאומנים בקליניקה הווירטואלית.
 
תוכנית נוספת מיועדת למטפלים מוסמכים, והיא מתמקדת בגישה טיפולית בפוסט-טראומה שפיתחתי, המיושמת באמצעות הקליניקה הווירטואלית.
 
בשל מגבלות מובנות, אוכל להכשיר רק מודרכים מעטים בתוכנית ההכשרה האישית.

אשמח לפגוש אתכם באחת התוכניות,

                                                                 דרור גרין