בעקבות הספר 'אימון רגשי', המציג דרך-חיים פשוטה ויעילה, המבוססת על תפיסה חדשה ומהפכנית של טבע האדם, ובהמשך לספר 'שיחות עם הנסיך הקטן על אימון רגשי ועל טבע האדם' מציג ד"ר דרור גרין 69 הרהורים המספקים מבט מקיף ומפורט על היישומים של המתודה החדשה בחיי היומיום: במישור האישי, החברתי, התעסוקתי, הכלכלי, התרבותי והפוליטי. 
 
כל אחד מן ההרהורים מתבונן מזווית חדשה ומפתיעה על חיי היומיום שלנו, על האמונות והערכים המנחים אותנו, ומערער דעות-קדומות והרגלים מובנים מאליהם. המחבר קורא תיגר על תפיסת העולם האנוכית, ההיררכית, המאפיינת את התרבות המערבית באלפיים השנים האחרונות, שהקצינה בעידן הקפיטליסטי. הוא מתבונן בנזקי הקפיטליזם וההון-שלטון, בפירוק הזוגיות והמשפחה וביצירת חברת עבדים מודרנית המכורה לכסף וטכנולוגיה. 

הספר מציע תפיסת עולם אופטימית, המבוססת על אמפתיה ועל שיתוף ואהבה, ובוחן את רעיון 'האוטונומיה השיתופית' ואת יישומו בזוגיות, במשפחה המורחבת ובקהילות קטנות. 

הספר 'מקום בטוח'  (508 עמודים, כריכה רכה) אינו נמכר בחנויות הספרים. תודפס רק מהדורה קטנה של הספר, וניתן להזמין אותו רק בפניה ישירה, במחיר של 79 ש"ח. 

הספר המודפס אזל מן החנויות, ואפשר להזמין אותו בעותק דיגיטלי (10 יורו). 

להזמנה: 
 
drorgreen@gmail.com
 
ניתן לקרוא את הספר בחינם באתר, בלחיצה על צילום העטיפה. 
ניתן גם להזמין עותק דיגיטלי המתאים לכל המכשירים (30 ש"ח). 

ד"ר דרור גרין הוא מנהל 'המכון לאימון רגשי' בבולגריה, פסיכותרפיסט, מרצה ומדריך. הוא מתגורר בכפר קטן בבולגריה ומיישם בחייו עם אפרת וארבעת ילדיהם את תורת האימון הרגשי. שם הם מארחים זוגות וקבוצות המתנסים בסדנאות מרוכזות של אימון רגשי. 

ד"ר דרור גרין הוא גם מוסיקאי, מאייר וסופר. הוא חיבר כארבעים ספרים (ספרי-ילדים, ספרי פרוזה וספרים לאנשי מקצוע), ובהם 'אימון רגשי', 'שיחות עם הנסיך הקטן' 'טיפול נפשי, מדריך למשתמש', פרויד נגד דורה',  'תיאורי-המקרים של פרויד' ו'פסיכותרפיה ממבט אחר'.