לאחר שהתמחיתי בטיפול נפשי וחקרתי מאות גישות שונות לטיפול נפשי, מצאתי שהן מתעלמות מן המרכיב החשוב ביותר של טבע האדם, שהוא הרגשות שלנו. כך גיליתי את קיומן של מיומנויות רגשיות, שאיש לא לימד אותנו להשתמש בהן, ואשר באמצעותן אנחנו מתאימים את עצמנו למציאות ויוצרים לעצמנו תחושה של מקום בטוח.

בזכות גילוי המיומנויות הרגשיות פיתחתי את גישת האימון הרגשי, המאפשרת לכל אחד לזהות ולשפר בכוחות עצמו את התהליך הרגשי שלו, להתמודד טוב יותר עם חרדת-המוות הטבעית וליצור לעצמו תחושה של מקום בטוח בעולם המשתנה ללא הרף.

האימון הרגשי אינו פתרון קסמים אלא דרך-חיים פשוטה ויעילה, המאפשרת לנו ליצור לעצמנו בכל יום מחדש תחושה של מקום בטוח, להתמודד עם השינויים הרבים החלים בעולם בכל רגע, ולממש באופן הטוב ביותר את היכולות שלנו.

האימון הרגשי מבוסס על גישה חדשה ומהפכנית של טבע האדם, שאינה מפרידה בין גוף לנפש, ומתייחסת לרגש כאל תגובה פיסית לגירויים מן המציאות. המוח שלנו הוא המחשב המשוכלל בעולם, והאימון הרגשי הוא תוכנה המאפשרת לנו לשפר את התהליך הרגשי שלנו.

התהליך הרגשי שלנו הוא הטייס האוטומטי המאפשר לנו להגיב במהירות לכל שינוי במציאות, והוא תמיד גובר על החשיבה הרציונלית שלנו. רק באמצעות המיומנויות הרגשיות אנחנו יכולים לתקן ולשפר את התהליך הרגשי שלנו.

תוכלו לתרגל בכוחות עצמכם את האימון הרגשי, בעזרת ספר האימון הרגשי, שאת חלקו הראשון תוכלו לקרוא בספריית האתר. בקליניקה הווירטואלית שפיתחתי אוכל גם לסייע לכם לרכוש את הכלים הבסיסיים באמצעות הדרכה אישית. בסדנאות קבוצתיות (באתר או בשבוע מרוכז בבולגריה) אוכל לסייע לכם להתאים את האימון הרגשי לצרכים המיוחדים שלכם, בתחום הזוגיות, ההורות, האהבה או הניהול.

במרחב הפתוח (פורום) לאימון רגשי אשמח לענות על שאלותיכם בכל הקשור לאימון רגשי.

         שלכם,

                    דרור גרין, טיפול נפשי באינטרנט באתר פסייקום