אתם מוזמנים להיכנס אל חדר הספריה באתר, להתרווח על כורסה נוחה ולעלעל בספרים, במאמרים, בקטעי הווידיאו ובדף השיר השבועי.

במדף 'אימון רגשי, הרהור שבועיתוכלו לקרוא את  הדף השבועי הנשלח למנויים, בו אני מתבונן מדי שבוע במאפיינים של האימון הרגשי בחיי היום-יום, בתרבות ובאמנות.

במדף המאמרים תוכלו לקרוא מאמרים שונים העוסקים באימון רגשי, וגם מאמרים שכתבתי על טיפול נפשי ועל טיפול נפשי באינטרנט.

במדף הווידיאו תוכלו לצפות בקטעי וידיאו בהם אני קורא שירה או משוחח על אימון רגשי, או בראיונות שלי בטלוויזיה אודות טיפול נפשי והתמודדות עם טראומה.

במדף ספרי דרור גרין תוכלו לקרוא רבים מן הספרים שחיברתי, ובהם הנובלה 'הסתלקותו של, פטירתו של, אחריתו של, מותו' שיצאה לאור בהוצאת 'שוקן' לפני שנים רבות ואזלה מן החנויות. הספרים מוצגים באתר כספרים של ממש, בדיוק כפי שהם מודפסים בספרים הנמכרים בחנויות, ותוכלו לדפדף בהם ולקרוא בהם כאן ללא תשלום. ניתן לדפדף בספרים כמו בספר המודפס על-גבי נייר, בלחיצת העכבר באחת מפינות הדף.  בלחיצה על הלחצן בפינה השמאלית התחתונה תוכלו להגדיל את הספר לגודל המסך, ולדפדף ולקרוא בו בקלות ובבהירות.

במדף ספרי-ילדים  תוכלו לקרוא רבים מספרי-הילדים שכתבתי ותרגמתי, ובהם גם הספר 'או-לה-לה' עם איוריה המופלאים של מימי בילו, שעדיין לא יצא לאור. 

במדף ספרי הספריה לפסיכותרפיה תוכלו לקרוא, ללא תשלום, את הספרים שערכתי ב'ספריה לפסיכותרפיה' של 'ספרים, הוצאה לאור', ובהם תיאורי-המקרים של פרויד, ספריהם של חיים עומר, נחי אלון ואחרים, וגם את ספרי 'טיפול נפשי, מדריך למשתמש', שהוא המדריך היחיד לחיפוש המטפל המתאים והגישה הטיפולית המתאימה.

במדף שירה תוכלו לקרוא את הספר 'שירים אחרונים' של יונה וולך, שבו שילבתי שירים שקיבלתי ממנה ולא הופיעו עד כה בספרים אחרים, והוא כולל את כל שירי הספר 'אור פרא' אותו הוצאתי לאור לפני מותה. תוכלו למצוא גם ספרי שירה נוספים שהוצאתי לאור בספרית 'פיוט' ב'ספרים, הוצאה לאור'. 

 

במדף פרוזה  תוכלו לקרוא את סדרת ספרי 'קלאסיקט' בעריכת דרור גרין, ובהם מבחר מסיפוריהם של שלום עליכם, מנדלי מוכר ספרים, ביאליק וברנר. 

 

בחנות הספרים תוכלו להזמין את ספרו של ד"ר דרור גרין, אימון רגשי (שאת חלקו הראשון ניתן לקרוא באתר). הספר אינו נמכר בחנויות הספרים. 

 

                                                                                                                                                   קריאה מהנה,